w Złotowie

e-mail: p3@przedszkola-zlotow.pl

Kontakt grupa I \\\"Słoneczka\\\"

Kontakt grupa I "Słoneczka"

W roku szkolnym w grupie "Słoneczka" pracują:

mgr Małgorzata Kisiel -  kontakt mailowy do wychowawcy:

gosiakisiel2@wp.pl lub telefoniczny

Aleksandra Zielińska

Zapraszamy dzieci na "Mały pokaz cyrkowy"

Link:https://youtu.be/hjHr_2rybtc

Występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

INFORMACJA DLA RODZICÓW!

Dnia 08.02.2021. (poniedziałek) w naszej grupie odbędzie się bal przebierańców. Prosimy o przygotowanie dla dziecka dowolnego przebrania na ten dzięń ( unikamy gadżetów typu: szabla, pistolet, miecz itp.) Do sali wprowadzamy już przebrane dziecko, a w szatni zostawiamy rzeczy, które dziecko ubierze po balu.

wychowawca grupy

Małgorzata Kisiel

Uwaga Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola !

Zgodnie z art. 153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, rodzice dzieci uczęszczających do publicznego przedszkola corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

Informujemy, że stosowne deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu na rok szk. 2021/22, należy złożyć do  25 stycznia 2021r. do godz. 10.00.

Deklaracje można pobierać ze strony internetowej przedszkola, wypełnić elektronicznie, podpisać, zeskanować i przesłać na adres e-mail : p3@przedszkola-zlotow.pl                          lub przekazać do przedszkola.

Deklaracja (do pobrania)

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

Ważne informacje:

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w Zakładce:  "UBEZPIECZENIE".

Informacje na temat odpłatności za przedszkole i wpłata na Radę Rodziców znajdą Państwo w Zakładce "Odpłatność".

Informacja

Jutro 30.09.2020r. obchodzimy w naszej grupie Dzień chłopaka. Proponuję chłopców przyprowadzić w strojach odświętnych.

Również jutro 30.09.2020r. dzieci zabiorą do domu swoje prace plastyczne z całego miesiąca. Prace bębą spakowane do teczek, które po opróżnieniu należy do przedszkola przynieść (za miesiąc znów posłużą do spakowania kolejnych prac).

Na uroczystość pasowania na przedszkolaka zostały zamówione upominki dla dzieci-koszt 10zł. Wpłacamy u nauczycielek w grupie do 09.10.2020r.

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Szanowni Rodzice,

informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e- mail

w dniach 9-13.11.2020 roku.

Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o

terminowe wpłaty na konto.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

z poważaniem