w Złotowie

ul. Królowej Jadwigi 54, 77-400 Złotów

Procedury obowiązujące w roku szk.2021/22

Drodzy Rodzice,

Szanowni Państwo, w związku z pytaniami pojawiającymi się podczas zebrania w dniu 14 września w sprawie wchodzenia rodziców do przedszkola , informuję, że organizacja pracy przedszkola jest dostosowana do wytycznych GIS podczas pandemii, które stosujemy już od maja 2020r.

Po minionym roku szkolnym , mimo dużego wysiłku personelu przedszkola, zdecydowaliśmy się kontynuować przyjętą organizację, o czym informowaliśmy Państwa na spotkaniach w czerwcu 2021.

Korzyści z obecnej organizacji:

- bezpieczniej ( 1.nikt niepowołany nie wchodzi do przedszkola, wcześniej rodzice wchodząc lub wychodząc z dzieckiem wpuszczali obce osoby do placówki, 2. rodzice dopytywali w drzwiach sali  o swoje dziecko, odwracając uwagę  nauczyciela od dzieci, 3. uniknęliśmy ewakuacji w związku z pojawiającymi się groźbami  e- mailowymi o wniesieniu ładunków niebezpiecznych do przedszkola)

- czyściej - panie pomoce szybciej są w stanie postprzątać szatnię po dzieciach i wejść do sali, do dzieci,

- dzieci szybciej uczą się rozbierania i ubierania.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam na spotkanie

Z pozdrowieniami

Jowita Bednarska

dyrektor przedszkola

Bezpieczny powrót do szkół i placówek  najważniejsze wskazówki dla rodziców(proszę kliknąć)

OBOWIĄZUJĄCE WYTYCZNE GIS  DOTYCZĄCE

FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLI z 25 sierpnia 2020

(proszę kliknąć)

Prosimy o zapoznanie się z procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu w okresie pandemii

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.

Procedura szybkiej komunikacji z rodzicami.

Procedura organizowania bezpiecznego pobytu dziecka 3-4l. w przedszkolu .

Procedura organizowania bezpiecznego pobytu dziecka 5-6 l. w przedszkolu .

Obowiązkiem Rodzica jest przygotowanie dziecka do pobytu w przedszkolu                 i postępowanie zgodnie zasadami obowiązującymi w przedszkolu w okresie pandemii oraz wytycznymi MEN i GIS dostępnymi na stronie internetowej przedszkola .

Jak przygotować dziecko na powrót

do przedszkola w nowych warunkach?

Plan Dnia dziecka w przedszkolu

Wybranie galerii nie powiodło się!
Unknown column 'Id_grupy' in 'where clause'