Tablica ogłoszeń

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w dniu 31 października br.  nie planujemy tworzenia typowych grup mieszanych.

O  łączeniu grup zdecydujemy w poniedziałek, kiedy okaże się ile dzieci przyszło do przedszkola.

Jeżeli w grupie będzie tylko kilkoro dzieci, to będą mogły dołączyć do innej grupy na czas posiłków, na czas leżakowania oraz po południu.

pozdrawiam

19 października 2022

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków na

Koncert Filharmonii Pomorskiej 19 października 2022 r.

o godz. 11.15 ( główny budynek przedszkola) i 12.30 (oddział przedszkola).

pt.: Bach i Beethoven to fajne chłopaki

Barok i klasycyzm oraz ich najwięksi twórcy muzyczni wszechczasów, cieszący się światową popularnością. Intensywność uczuć, doskonałość formy, kunszt, wirtuozeria, geniusz i potęga brzmienia. Dziś przenikną się dwie epoki, a tym samym dwa potężne umysły i talenty muzyczne, splotą artystycznie muzykę organową, skrzypcową z muzyką symfoniczną i zespołową.

koncert finansowany z Funduszu Rady Rodziców

____________________________________________________

13 i 14 października 2022

Zapraszamy wszystkie dzieci na jesienną sesję fotograficzną

_____________________________________________________________

Uwaga ! Szanowni Rodzice

prosimy o regularną kontrolę czystości dziecka

(szczególnie włosów).

Przypominamy o obowiązku zgłaszania do przedszkola wystąpienia choroby u dziecka, szczególnie zakaźnej , w tym wszawicy.

__________________________________________________________________________

Prosimy serdecznie wszystkich rodziców o przesłanie wiadomości e-mail z adresu na który życzycie sobie Państwo przesyłanie informacji o płatnościach za przedszkole na adres:

p4@przedszkola-zlotow.pl

w tytule proszę wpisać imię i nazwisko dziecka

z góry dziękujemy

__________________________________________________________________________

UWAGA! BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT!

charakterystyka tabletek jodowanych

(proszę kliknąć)

Prosimy Rodziców o wypełnienie deklaracji zgody na podanie tabletki i pozostawienie jej w przedszkolu, ponieważ w sytuacji krytycznej osoba odbierająca dziecko z przedszkola, upoważniona przez rodziców, będzie musiała udać się z dzieckiem  i z  deklaracją zgody rodziców na podanie leku, do Punktu Wydawania Tabletek.

Deklaracja zgody rodziców na podanie tabletki

(druk do pobrania)

w sytuacji, kiedy nie rodzice a  inna osoba upoważniona odbierze dziecko                           z przedszkola i uda się do Punktu Wydawania Tabletek Jodowych. Wypełnione i podpisane deklaracje prosimy składać do pań nauczycielek w grupach.

Na podstawie tej deklaracji, przedłożonej w Punkcie

zostanie podana dziecku tabletka.

Deklarację przekażemy osobie odbierającej dziecko z przedszkola ( osoba inna niż rodzice, upoważniona przez rodziców).

z poważaniem Jowita Bednarska

ul. Królowej Jadwigi 54, 77-400 Złotów