uwaga w okresie od 11 lipca do 12 sierpnia 2022r.

prosimy o kontakt wyłącznie drogą e-mailową:

p4@przedszkola-zlotow.pl

Wakacyjne Życzenia

Kochane Dzieci!

Zaczynają się  upragnione wakacje- czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód.

Życzymy Wam, by  były one bezpieczne i pełne wrażeń. A gdy już odpoczniecie – wracajcie do  przedszkola roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Drodzy Rodzice, Bliscy!

Dziękujemy Wam za cały przedszkolny rok i życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką frajdę!

Naszym  kochanym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów wszkole.

Dyrektor Przedszkola, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy

przedszkola

WAŻNE !

Uwaga Rodzice

przypominamy, że  do 10 lipca należy uiścić opłatę za przedszkole za czerwiec,

do 10 sierpnia za miesiąc lipiec itd.

Dyżur wakacyjny w przedszkolu - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w  Dębowej Kłodzie

Szanowni Rodzice

Informujemy, że dyżur wakacyjny będzie odbywał się w budynku głównym przedszkola - przyprowadzanie i odbieranie dzieci będzie się odbywało tylko głównym wejściem.

od  1 do 15 lipca  oraz od 16 do 26 sierpnia 2022r.w godz. 6.30-16.30.

Uwaga! Spośród zgłoszonych dzieci zostaną utworzone  nowe grupy,              w których będą pracowały inne Panie nauczycielki i pomoce - bardzo prosimy aby uprzedzić o tym dzieci.

Uwaga! Dzieci 3  letnie ( rocznik 2018) leżakują.

Prosimy o przyniesienie dzieciom kapci, dodatkowych ubrań na zmianę w woreczku a dla dzieci 3 letnich także pościeli i piżamki- wszystko podpisane.

Przypominamy, aby wszystkie dzieci w dni słoneczne miały koniecznie nakrycie głowy.

Odpłatność za przedszkole będzie naliczana na zasadach takich jak dotychczas.

Wszelkich informacji dotyczących dyżuru wakacyjnego udziela dyrektor przedszkola.

Jowita Bednarska

Dyrektor przedszkola