Strona główna
Serdecznie witamy! break

Aktualności

Święty Mikołaj w naszym Centrum! - CENTRUM OGRODNICZE Zielony Zakątek

                                                                 6 grudnia  w Mikołajki

nasze przedszkole odwiedził św.Mikołaj!

Rano kurier przywiózł nam ogromną paczkę pełną prezentów ale kiedy po śniadaniu wszystkie dzieci przybiegły aby ją otworzyć , okazało się , że prezenty zniknęły a w paczce schował się... najprawdziwszy Mikołaj!

Wyjaśnił dzieciom, że zrobił im psikusa, a prezenty są już w salach.

Dzieci pięknie przywitały Mikołaja a każda grupa zaśpiewała specjalnie przygotowane piosenki.  Były oczywiście  pamiątkowe zdjęcia.


Upominki dla dzieci zostały zakupione z funduszu rady rodziców.

Dla wszystkich przedszkolaków z okazji Mikołaja przedszkole zakupiło magiczne dywany, po jednym na oddział i do budynku głównego za kwotę 23 049,80 zł  

Podłoga Interaktywna FunFloor MobilnyFunFloor to nowoczesne urządzenie multimedialne, które wyświetla obraz na podłożu. Składa się z projektora, systemu czujników ruchu, specjalnego oprogramowania oraz komputera, które zostały umieszczone w jednej obudowie. Wykorzystana technologia umożliwia poruszanie się po wyświetlanym obrazie, który reaguje na nasz ruch. FunFloor obsługiwany jest w sposób intuicyjny poprzez zdalne sterowanie pilotem. Interaktywna Podłoga często używana jest w przedszkolach i szkołach w celu wspomagania edukacji w nowoczesny sposób. Użycie interaktywnego pisaka pozwala na ćwiczenie nauki pisania. 


oraz zjeżdżalnię na plac zabaw za kwotę 9.999,99 zł

 

Zjeżdżalnia ze schodami insGraf- fioletowa

  Czekamy na montaż.


 


A już wkrótce ....