Wakacyjne Życzenia

Kochane Dzieci!

Zaczynają się  upragnione wakacje- czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód.

Życzymy Wam, by  były one bezpieczne i pełne wrażeń. A gdy już odpoczniecie – wracajcie do  przedszkola roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Drodzy Rodzice, Bliscy!

Dziękujemy Wam za cały przedszkolny rok i życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką frajdę!

Naszym  kochanym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów wszkole.

Dyrektor Przedszkola, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy

przedszkola

Dyżur wakacyjny w przedszkolu - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w  Dębowej Kłodzie

Szanowni Rodzice

Informujemy, że dyżur wakacyjny będzie odbywał się w budynku głównym przedszkola - przyprowadzanie i odbieranie dzieci będzie się odbywało tylko głównym wejściem.

od  1 do 15 lipca  oraz od 16 do 26 sierpnia 2022r.w godz. 6.30-16.30.

Uwaga! Spośród zgłoszonych dzieci zostaną utworzone  nowe grupy,              w których będą pracowały inne Panie nauczycielki i pomoce - bardzo prosimy aby uprzedzić o tym dzieci.

Uwaga! Dzieci 3  letnie ( rocznik 2018) leżakują.

Prosimy o przyniesienie dzieciom kapci, dodatkowych ubrań na zmianę w woreczku a dla dzieci 3 letnich także pościeli i piżamki- wszystko podpisane.

Przypominamy, aby wszystkie dzieci w dni słoneczne miały koniecznie nakrycie głowy.

Odpłatność za przedszkole będzie naliczana na zasadach takich jak dotychczas.

Wszelkich informacji dotyczących dyżuru wakacyjnego udziela dyrektor przedszkola.

Jowita Bednarska

Dyrektor przedszkola

Informacja dla rodziców dzieci  nowych przyjetych

do przedszkola na rok szk. 2022/23