grupa Sówki

Szanowni Rodzice

informujemy, że od poniedziałku, 29 listopada, będzie można odebrać z przedszkola karty pracy dzieci. Prosimy o codzienne  śledzenie strony internetowej przedszkola w zakładce Sówki.

Zachęcamy Rodziców do wykorzystania tego czasu na bycie z dzieckiem.

pozdrawiamy serdecznie

Joanna Trusińska i Aleksandra Murawska

Uwaga Rodzice!

W dniu dzisiejszym, tzn. 25 listopada, otrzymaliśmy z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Złotowie informację  o kontakcie z osobą zakażoną  SARS-CoV-2 w grupie Sówki  w dniu 24 listopada.

Wszystkie dzieci obecne tego dnia, tzn. 24 listopada w przedszkolu, zostały objęte kwarantanną od 26 listopada do 3 grudnia włącznie .

Dzieci nieobecne w przedszkolu 24 listopada ,które miały kontakt  z osobą zakażoną w innym terminie, mają odpowiednio ustaloną kwarantannę- informacja sms.

W czasie kwarantanny należy kontrolować stan zdrowia i w razie wystąpienia niepokojących objawów kontaktować się z lekarzem rodzinnym. Osoby pełnoletnie mają obowiązek zainstalowania aplikacji „kwarantanna domowa”. Osoby w pełni zaszczepione u których minęło 14 dni od ostatniego szczepienia oraz ozdrowieńcy u których nie minęło 6 miesięcy od dnia wykrycia zakażenia nie podlegają kwarantannie.

Od  26 listopada do 3 grudnia zajęcia dla dzieci będą odbywały się za pomoca strony internetowej przedszkola w zakładce: Sówki.

Rodzicom i dzieciom życzymy by ten czas szybko minął i obyśmy znowu

spotkali się w przedszkolu.

DOKUMENTY  DO OTRZYMANIA OPIEKI NAD DZIECKIEM W CZASIE KWARANTANNY DO ZŁOŻENIA U PRACODAWCY:

WNIOSEK O ZASIŁEK   i  OŚWIADCZENIE

proszę kliknąć aby pobrać

z życzeniami dużo zdrowia

Jowita Bednarska

dyrektor przedszkola

PRACA ZDALNA DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH

NA KWARANTANNIE

Piątek 03.12.2021r.

Czwartek 02.12.2021r.

Środa 01.12.2021r.

Wtorek 30.11.2021r.

Poniedziałek 29.11.2021r.

Piątek 26.11.2021r.

Język angielski  26.11.2021r.

Język angielski 29.11.2021r.

Nasze Panie:

mgr Joanna Trusińska (wychowawca)

mgr Aleksandra Murawska

__________________________________________

Serwis informacyjny ZSP nr 4 w Świnoujściu

Informujemy również , że przedszkole jest czynne w dniach:

12 listopada, 27-31 grudnia,

a 2022r.- 7 stycznia, 17-30 stycznia- ferie zimowe, 15 i 19 kwietnia, 2 maja i 17 czerwca,

jednak z uwagi na prognozowaną niską frekwencję w tych dniach, zostanie zmieniona organizacja pracy przedszkola- tzw. grupy łączone.

Prosimy Rodziców o zgłaszanie nieobecności dziecka co najmniej tydzień wcześniej wychowawcom grup.

Proszę, aby informacje o obecności dziecka w dniu 12 listopada przekazać wychowawcy do 5 listopada.

_____________________________________________________________________________________________

Zapraszamy i gorąco  polecamy  spotkania dla wszystkich rodziów

UWAGA!

W związku z coraz wyższymi cenami towarów oraz wymaganiami, jakie powinny spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego w placówkach oświatowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia