Strona główna
Serdecznie witamy! break

GRUDZIEŃ 2022

Dnia 01.12 (czwartek) Krasnoludki wybrały się na pocztę, aby wysłać list do św. Mikołaja

 

JESIENNA ZBIÓRKA KARMY DLA KOTÓW

W grupie Skrzaty została zorganizowana zbiórka karmy dla podopiecznych komitetu społecznego Panna Kota w Złotowie. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną:)

 

PREZENTY BEZ PUDŁA

Żywność terapeutyczna, szczepionki i lekarstwa, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre produkty, które pracownicy i wolontariusze UNICEF wykorzystują codziennie w terenie, realizując projekty pomocowe na rzecz dzieci na całym świecie.

DZIĘKUJEMY wszystkim dzieciom i rodzicom z grupy Skrzaty

za ufundowanie Prezentu bez pudła.


Odwiedziny św. Mikołaja

Krasnoludki

 

Skrzaty

Odwiedziny św. Mikołaja

ZAJĄCZKI

 

MISIE

 

STARSZAKI

 

Motylki

 

Jeżyki

 

Sówki

 

WIZYTA - NIESPODZIANKA

W GRUPIE MOTYLKÓW

Motylki serdecznie dziękują Panu Dyrektorowi złotowskiego szpitala  - lek. Arturowi Bobruk za niespodziewaną wizytę. W obecności P. Bartosza Waldowskiego - ratownika medycznego oraz pań z administracji, dyrektor opowiedział o pracy w szpitalu. Motylki miały okazję zaśpiewać gościom piosenkę o Mikołaju. Wszystkie dzieci bardzo ucieszyła wizyta, a jeszcze bardziej ogromne lizaki.

 

 

MOTYLKI Z WIZYTĄ W SKLEPIE

Serdecznie dziękujemy P. Eli - mamie Maciusia za zaproszenie do sklepu Lewiatan. Motylki poznały pracę sprzedawcy w sklepie spożywczym. Dostaliśmy również słodkie niespodzianki oraz balona na pamiątkę.

Serdecznie dziękujemy!

 

 

MAGICZNE ŚWIĘTA – zajęcie otwarte dla Rodziców

w grupie SKRZATY

W miłą i świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich obecnych rodzinne gry i zabawy.

 

Co ma piernik ... do pomagania?

Skrzaty ozdabiały piernik, który zostanie wystawiony na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Złotowianka.

 

MotylkiMAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

Dnia 13 grudnia Skrzaty odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Złotowie. Pięknie DZIĘKUJEMY pani Małgorzacie Klimek za wspaniałe spotkanie z książką i wspólną zabawę.

 

DZIEŃ ZIMY w grupie SKRZATY


MOTYLKI i ich produkcja pierników


Wizyta Skrzatów w Urzędzie Pocztowym

Dnia 20 grudnia dzieci z grupy Skrzaty odwiedziły Urząd Poczty Polskiej w Złotowie i wysłały list do św. Mikołaja. Miały też okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Serdecznie dziękujemy pani Justynie Dudek za miłe przyjęcie i upominki dla przedszkolaków.


JEST TAKI DZIEŃ...

Świąteczny występ i spotkanie z rodzicami

w grupie Motylków

 

 ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU

We wtorek 20. grudnia zorganizowaliśmy świąteczne spotkanie. Najstarsze grupy, czyli Motylki i Jeżyki zaprosiły wszystkich przedszkolaków oraz pracowników przedszkola na występ. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka - wszystkie panie zaśpiewały przed szanowną publicznościa - dziećmi, kolędę. Po spotkaniu uroczyście zjedliśmy obiad - barszcz czerwony oraz pierogi.

 

KOLĘDNICY Z I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

W ZŁOTOWIE

W środę 21. grudnia naszych starszaków odwiedzili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Złotowie. Razem z wychowawcą, P. Ireneuszem Brewką zaśpiewali kolędy oraz pastorałki oraz zagrali na instumentach. Po koncercie licealistów, nasze przedszkolaki z grup Motylków, Jeżyków oraz Sówek zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i muzyczne. Po występach zaprosiliśmy licealitów do wspólnej zabawy w salach, a następnie na obiad.


MOTYLKOWE KOLĘDOWANIE

W URZĘDZIE MIASTA ORAZ ULICACH ZŁOTOWA


« Powrót

Przedszkole nr 4 w Złotowie

ul. Królowej Jadwigi 54, 77-400 Złotów
tel. +48 67 263 2705