w Złotowie

e-mail: p3@przedszkola-zlotow.pl

Kontakt grupa II \\\"Misie\\\"

Kontakt grupa II "Misie"

W roku szkolnym w grupie Misie pracują:

mgr Małgorzata Klinschmidt -kontakt mailowy do wychowawcy: malgorzata.kleinschmidt@onet.pl lub telefoniczny

mgr Izabela Lis

mgr Aleksandra Zielińska

Zapraszamy dzieci na "Mały pokaz cyrkowy"

Link:https://youtu.be/hjHr_2rybtc

Występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka:

Uwaga Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola !

Zgodnie z art. 153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, rodzice dzieci uczęszczających do publicznego przedszkola corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

Informujemy, że stosowne deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu na rok szk. 2021/22, należy złożyć do  25 stycznia 2021r. do godz. 10.00.

Deklaracje można pobierać ze strony internetowej przedszkola, wypełnić elektronicznie, podpisać, zeskanować i przesłać na adres e-mail : p3@przedszkola-zlotow.pl                          lub przekazać do przedszkola.

Deklaracja (do pobrania)

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

Ważne informacje:

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w Zakładce:  "UBEZPIECZENIE".

Informacje na temat odpłatności za przedszkole i wpłata na Radę Rodziców znajdą Państwo w zakładce "Odpłatność".

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Szanowni Rodzice,

informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e- mail

w dniach 9-13.11.2020 roku.

Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o

terminowe wpłaty na konto.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

z poważaniem