Pomoc dla Pani Kasi Kolera

CHROŃMY PRZED KLESZCZAMI

Targowisko Sztuki 2021 na placu Paderewskiego w Złotowie

Wydarzenia w sezonie letnim:

27 czerwca 2021 (niedziela), godz. 14-18

25 lipca 2021 (niedziela), godz. 14-18

29 sierpnia 2021 (niedziela), godz. 14-18

26 września 2021 (niedziela), godz. 14-18

W ramach aktywności kulturalnej w przestrzeni placu Paderewskiego Muzeum Ziemi Złotowskiej kontynuuje wydarzenia w ramach Targowiska Sztuki. Poza stoiskiem muzealnym z pamiątkami lokalnymi chętnie udostępniamy kramy zainteresowanym twórcom i kolekcjonerom.

W 2021 roku muzeum zaplanowało wydarzenia w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, w godz. 14-18. Pierwsze TARGOWISKO SZTUKI, na którym zaprezentują się lokalni twórcy i kolekcjonerzy, już w niedzielę 27 czerwca 2021 r. Podczas wystawy na złotowskich kramach można będzie obejrzeć wiele ciekawych przedmiotów, wymienić doświadczenia, uzyskać fachową poradę, czy też uzupełnić własną kolekcję. Zachęcamy lokalnych twórców, kolekcjonerów oraz pasjonatów ze Złotowa i okolic do prezentowania swoich zbiorów.

Kramy udostępniamy bezpłatnie, po wcześniejszym zgłoszeniu w muzeum

Zapraszamy mieszkańców miasta i okolicy do udziału w wydarzeniu.

WAŻNY KOMUNIKAT Z DNIA  16.06.2021r.

Szanowni Rodzice !

od dnia 17 czerwca 2021 r. do 21 czerwca 2021 roku włącznie zostało zawieszone funkcjonowanie oddziału dzieci 5 letnich "Biedronki" decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego
z powodu pozytywnego wyniku testu na Covid-19. O nałożeniu kwarantanny na  poszczególne  dzieci i pracowników mających kontakt z zarażonym będzie  informował telefonicznie  pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Złotowie. Kwarantanną nie obejmuje się rodziców dziecka ani pozostałych członków rodziny. W okresie zawieszenia zajęć  gry i zabawy dla dzieci  będą umieszczane na stronie internetowej przedszkola w zakładce e-przedszkole ODDZIAŁ IV ,,Biedronki”.

Przypominamy, że do przedszkola mogą przychodzić dzieci zdrowe, bez objawów wskazujących  na chorobę, oraz rodzin nie przebywających na kwarantannie i  w izolacji domowej. Apelujemy do rodziców dzieci przeziębionych, z objawami kataru i kaszlu o pozostanie w domu. Prosimy mieć na uwadze nie tylko dobro swoje, ale dobro innych.

Życzymy wszystkim dzieciom oraz rodzicom dużo zdrowia

Gabriela Kawa

dyrektor przedszkola

O Akcji

Rodzaje sprzętu

DZIEŃ DZIECKA 01.06.2021r. (wtorek)

pt. „Piknik pod kasztanem” -02.06.2021r. (środa)

Piknik w ogrodzie przedszkolnym:

(jadłospis przygotowany na życzenie dzieci,m.in owocowe szaszłyki).

1. Zabawy z bańkami mydlanymi –„bańki giganty”
  2. Zabawy sportowe: przeciąganie liny, slalom, tor przeszkód, tunel, itp.
  3. Zabawy przy muzyce.
  4. Upominki dla dzieci zostały zakupione z Funduszu Rady Rodziców.

Zdjęcie prezentów

Prezent niespodzianka

Dla dzieci młodszych "O trzech misiach i małej Milence"

dla starszych "Calineczka"

26.05.2021r.                                    Drodzy Rodzice,

informujemy, że wszystkie dzieci zgłoszone do przedszkola na okres od  02 sierpnia do  31 sierpnia 2021r., zostały przyjęte i zakwalifikowane na turnusy według deklaracji złożonych przez rodziców.

O szczegółach pobytu dzieci w tym okresie będziemy informowali na stronie internetowej przedszkola.

z poważaniem

Gabriela Kawa

dyrektor przedszkola

11 maja 2021r.

SZANOWNI RODZICE

INFORMACJA DOTYCZY KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZESZKOLNEGO

W OKRESIE WAKACYJNYM PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 3 W ZŁOTOWIE

ZARZĄDZENIE NR 88.2021 BURMISTRZA MIASTA ZŁOTOWA z dnia 11 maja 2021r.

Z uwagi na aktualne wytyczne MEN i GIS oraz  bezpieczeństwo dzieci, w okresie wakacyjnym tj. lipiec/sierpień nie prowadzimy opieki dla dzieci z innych przedszkoli. Dzieci będą mogły uczęszczać do swojego przedszkola w ustalonym czasie z zachowaniem obowiązujących procedur zgodnie z reżimem sanitarnym.

Zapisy dziecka na okres wakacyjny do Publicznego Przedszkola Nr 3 w Złotowie w terminie od 2 do 31 sierpnia 2021 roku dotyczą rodziców, którzy nie mogą w tym czasie skorzystać z urlopów wypoczynkowych. Decyzję o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny podejmuje dyrektor przedszkola kierując się zasadą pierwszeństwa dzieci obojga pracujących rodziców lub pracującego rodzica, który samotnie wychowuje dziecko.

Warunki zapisu dziecka na okres sierpnia 2021:

1. Zapoznanie się z zasadami organizacji pracy przedszkola w miesiącach lipiec/sierpień 2021.
  2. Pobranie oraz przekazanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na okres sierpnia 2021 roku.

Formy składania deklaracji:

-osobiście wrzucając deklarację do przedszkolnej skrzynki pocztowej /przy głównym wejściu budynku przedszkola/,

-na adres e-mail p3@przedszkola-zlotow.pl