Strona główna
Serdecznie witamy! break

Zajęcia dodatkowe

 

 

"Zabawy z językiem angielskim" nieodpłatne prowadzone są w następujących grupach: 

Grupa

Dzień i godzinny

IV „BIEDRONKI”

Wtorek:          11:00-11:30

Czwartek:       11:00-11:30

I „SŁONECZKA”

Wtorek:           9:00-9:30

Czwartek:       9:00-9:30

II „MISIE”

Wtorek:          10:00-10:30

Czwartek:       10:00-10:30  

III „SKRZATY”

Wtorek:          10:30-11:00

Czwartek:       10:30-11:00

V „MOTYLE”

Wtorek:           9:30-10:00

Czwartek:        9:30-10:00

VI „PSZCZÓŁKI”

Wtorek:           8:30-9:00

Czwartek:        8:30-9:00

Zajęcia prowadzi pani mgr Ewa Gabriel.

 

 

Zajęcia logopedyczne:

   Laughing  Grupa I "Słoneczka", grupa II ,,Misie", grupa III ,,Skrzaty,

        Grupa IV "Biedronki",  grupa V ,,Motyle", VI "Pszczólki".   

         ŚRODA:9:30-14:30

 Zajęcia prowadzi Pani mgr Gabriela Kawa.


 

LaughingZajęcia logopedyczne-indywidualne:

           WTOREK:7:30-9:00

         ŚRODA:7:30-9:00

Zajecia prowadzi Pani mgr Weronika Zofia Tomaszewska.



 

Religia dla dzieci 5-6-letnich:

Grupa III "Skrzaty"-środa-14:00-14:30;   piątek-10:30-11:00

Grupa IV "Biedronki"-środa-12:30-13:00; piątek-10:00-10:30

Grupa V "Motyle"-środa-13:30-14:00;       piątek-9:00-9:30 

Grupa VI "Pszczółki"-środa-13:00-13:30; piątek-9:30-10:00

Zajęcia z Religii prowadzi pani mgr Dorota Sobiegraj

 

Zabawy z językiem niemieckim dla dzieci 5-6-letnich: 

Grupa

Dzień i godzinny

III „SKRZATY”

Poniedziałek: 11:30-12:00  

Czwartek: 11:30-12:00         

 IV „BIEDRONKI”

Poniedziałek: 10:00-10:30  

Czwartek: 10:00-10:30        

 V „MOTYLE”   

Poniedziałek:10:30-11:00    

Czwartek: 10:30-11:00        

 VI „PSZCZÓŁKI”

Poniedziałek: 11:00-11:30   

Czwartek:11:00-11:30          

 

Zajęcia prowadzi Pani mgr Anna Wiśniewska

 

Rytmika dla dzieci 5-6-letnich :

Grupa

Dzień i godzinny

III „SKRZATY”

Środa: 11:00-11:30

IV  „BIEDRONKI”

Piątek:11:00-11:30

V   „MOTYLE”

Środa: 10:00-10:30

VI  „PSZCZÓŁKI”

Środa: 10:30-11:00

Zajęcia prowadzi Pani mgr Anna Stenka

 

Rewalidacja:

WTOREK-9:30-10:00

ŚRODA-10:00-10:30

CZWARTEK-9:30-10:00

PIĄTEK-9:00-9:30

Zajęcia prowadzi pani mgr Anna Wiśniewska.

 

PONIEDZIAŁEK-11:00-11:30

WTOREK-11:00-11:30

CZWARTEK-11:00-11:30

PIĄTEK-11:00-11:30

Zajęcia prowadzi pani mgr Violetta Klejdysz

 

 

Zajęcia z psychologiem:

PONIEDZIAŁEK-12:00-15:00

Zajęcia prowadzi Pani mgr Jadwiga Barycka.

 

 

Zajęcia z surdopedagogiem:

PONIEDZIAŁEK-10:30-11:00

WTOREK-11:30-12:00

ŚRODA-13:30-14:00

CZWARTEK-10:30-11:00

 

Zajęcia prowadzi Pani mgr Beata Klejbor.

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:

PIĄTEK-12:30-13:30

Zajęcia prowadzi Pani mgr Małgorzata Kleinschmidt

  

WTOREK-11:30-12:00

CZWARTEK-11:30-12:00

 Zajęcia prowadzi Pani mgr Izabela Lis.

« Powrót

Przedszkole nr 3 w Złotowie

Plac Wolności 12, 77-400 Złotów
tel. +48 67 263 3266
E-mail: p3@przedszkola-zlotow.pl