Informacja z dnia 18.06.2020 roku

Drodzy Rodzice,

informujemy, że wszystkie dzieci zgłoszone do przedszkola  na lipiec –sierpień 2020r.,

zostały przyjęte i  zakwalifikowane na turnusy według deklaracji złożonych przez rodziców.

Uwaga! W okresie lipiec -sierpień dzieci będą   w grupach    w oddziałach przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 3,

wejście  tylko od ul.Królowej Jadwigi 54.

Zasady organizacji pracy i pobytu dziecka

w przedszkolu w okresie pandemii:

PRZED WEJŚCIEM DO PRZEDSZKOLA

• Dzieci przyprowadzane są do przedszkola od godz.6.30 do godz. 8.00
  •
  • Przed wejściem do przedszkola Rodzice/ Opiekunowie zachowują odstęp 2 m.
  • Rodzic/opiekun dezynfekuje ręce, przykłada kartę do czytnika i wchodzi z dzieckiem do przedsionka.
    W przedsionku zostawia dziecko pani pomocy nauczyciela, która mierzy dziecku temperaturę termometrem bezdotykowym i odnotowuje w karcie dziecka.
  • Rodzic żegna się z dzieckiem, NIE WCHODZI do przedszkola.
  •
  • Ze względu na reżim sanitarny, mówiący o zachowaniu odstępów, dziecko rozbiera się i ubiera samodzielnie
    w szatni z ewentualną pomocą.
  •
  • Rodzice zaopatrują dzieci w maseczki w drodze do przedszkola i z przedszkola. Przy drzwiach rodzic zdejmuje
    dziecku maseczkę i zabiera ją ze sobą, pamiętając żeby mieć ją przy odbiorze dziecka.
  •
  • Rodzic do przedszkola przynosi podpisane: kapcie, zapasowe ubrania.
  •
  • NIE WOLNO PRZYNOSIĆ: zabawek, pluszaków, kosmetyków, jedzenia, leków itd.
  •
  • Rodzic zobowiązany jest zgłaszać  telefonicznie lub adres  na e-mail przedszkola
    do godz. 8.00  każdą nieobecność dziecka w przedszkolu oraz powód nieobecności.

PODCZAS POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

• W oddziałach przedszkola funkcjonują 3 grupy, w każdej do 18 dzieci
    z różnych grup i inne niż dotychczas Panie nauczycielki i Panie pomoce nauczycielek.
  •
  • Pani pomoc przyprowadza dziecko do sali.
  •
  • Dziecko idzie do łazienki i myje dokładnie ręce, wyciera je papierowym ręcznikiem.
  •
  • W związku z panującym reżimem sanitarnym dzieci bawią się i uczestniczą
    w zajęciach zachowując między sobą odstęp 1,5 m).
  •
  • Dzieci mają do dyspozycji ograniczoną ilość zabawek, którymi nie mogą wymieniać się z innymi
    dziećmi i są na bieżąco myte i dezynfekowane.
  •
  • Przed obiadem kolejny pomiar temperatury i odnotowanie w karcie dziecka.
  •
  • Dzieci młodsze nie leżakują.
  • Na placu zabaw może znajdować maksymalnie 1 grupa przedszkolna
    w wyznaczonych godzinach.

ODBIÓR DZIECKA

Aby usprawnić organizację odbioru dziecka z przedszkola, prosimy Rodziców o telefoniczną informację o zamiarze odbioru dziecka na 10 minut przed odbiorem na numer tel.(67 350 95 80)

Panie pomoce w tym czasie przygotują dziecko do odbioru przez rodzica.

Kontakt z paniami nauczycielkami w bardzo pilnych sprawach dotyczących dziecka wyłącznie pod numerem telefonu przedszkola (67 263-27-05) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej p4@przedszkola-zlotow.pl, w tytule wiadomości: imię i nazwisko dziecka.

Obowiązkiem Rodzica jest przygotowanie dziecka do pobytu w przedszkolu
i postępowanie zgodnie z zasadami obowiązującymi w przedszkolu w okresie
pandemii oraz wytycznymi MEN i GIS dostępnymi na stronie internetowej przedszkola
.

WAŻNE:

Wytyczne MEN i GIS

Zarządzenie dyrektora przedszkola

zarządzenie Burmistrza Miasta Złotowa w sprawie terminów przerw w pracy przedszkoli

(proszę kliknąć aby otworzyć)

Jowita Bednarska

dyrektor przedszkola

Informacja z dnia 21 maja 2020r.

Kontynuowanie wychowania przedszkolnego w okresie

lipiec-sierpień 2020

Zapisy na okres lipiec /sierpień 2020

do 10 czerwca 2020r.

Szanowni Rodzice,

w trosce o bezpieczeństwo dzieci, kierując się aktualnymi wytycznymi MEN i GIS,

informujemy, że jeśli przepisy na szczeblu   krajowym utrzymają   możliwość   pracy

placówek oświatowych, to w lipcu i sierpniu 2020 r. dzieci będą mogły uczęszczać do swojego przedszkola według obowiązujących procedur, zasad zgodnie z reżimem sanitarnym ( min. ograniczona liczba dzieci w grupie).

W celu zapewnienia dzieciom i nauczycielom bezpieczeństwa, przedszkola  nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.

Zapisy do przedszkola w okresie lipiec-sierpień dotyczą rodziców, którzy nie mogą w tym czasie skorzystać z urlopów wypoczynkowych. Decyzję o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny podejmuje dyrektor przedszkola kierując się zasadą pierwszeństwa dzieci obojga pracujących rodziców lub pracującego rodzica, który samotnie wychowuje dziecko.

z poważaniem

Jowita Bednarska

dyrektor przedszkola

WAŻNE:

Wytyczne GIS i MEN dla przedszkoli
(proszę kliknąć aby otworzyć dokumenty)

Wytyczne GIS dla przedszkoli

Zarządzenie dyrektora przedszkola

Deklaracja i załączniki - do pobrania

Prosimy o przesłanie deklaracji  z załącznikami do przedszkola  w terminie do 10 czerwca 2020r.

na adres e-mail: p4@przedszkola-zlotow.pl

(deklaracje przesłane po wskazanym terminie  nie będą rozpatrywane).

deklaracja o przyjęcie na dyżur wakacyjny jest dostępna  na stronie internetowej placówki www.przedszkola-zlotow.pl/p4

Dopuszcza się inne formy składania Deklaracji :  poprzez wrzucenie wniosku do skrzynki pocztowej przy przedszkolu.

Wybranie galerii nie powiodło się!
Nieznana kolumna 'Id_grupy' w where clause