w Złotowie

ul. Królowej Jadwigi 54, 77-400 Złotów
e-mail: p4@przedszkola-zlotow.pl

Informacje o rekrutacji

Informacja do rodziców dzieci, które nie dostały się do przedszkola na rok szk. 2019/20. ( z dn. 6 czerwca 2019)

Szanowni Rodzice!

Z radością chcemy Was poinformować, że Niepubliczne Przedszkole EKOLUDKI wygrało konkurs na projekt unijny „Nowe miejsca przedszkolne w przedszkolu Ekoludki w Złotowie”.

W związku z tym, ogłaszamy nabór do nowego przedszkola dla 20 dzieci ze Złotowa                                 i okolic. Przedszkole jest bezpłatne przez rok. Rodzice  ponoszą tylko koszt wyżywienia. Planowane otwarcie 01.09.2019r. Zapisu można dokonać wysyłając KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA ze strony internetowej https://ekoludkizlotow.wixsite.com/ekoludki/rekrutacja i wysłać na biuro@ekoludki.pl ,lub osobiście w siedzibie placówki ul. Nieznanego Żołnierza 42/12 . tel.  515 633 055. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Bożena Kowalska

Dyrektor Niepublkicznego Przedszkola EKOLUDKI

Wybranie galerii nie powiodło się!
Nieznana kolumna 'Id_grupy' w where clause