Tablica ogłoszeń

Szanowni Rodzice, informujemy, że zabawy andrzejkowe z wróżbami będą zorganizowane w grupach przedszkolnych z wykorzystaniem strojów z naszej przedszkolnej wypożyczalni.

Wydatki związane z organizacją imprezy zostaną pokryte ze środków Rady Rodziców- przypominamy o wpłatach.

Jednocześnie przypominamy,że wszystkie uroczystości, imprezy przeszkolne, urodzinki dzieci- są finansowane ze składek Rodziców na fundusz Rady Rodziców.(Zbliżają się Mikołajki)

dyrektor przedszkola

Szanowni Rodzice, w związku z tym, że informacje o odpłatności za przedszkole przekazujemy Państwu drogą e- mail, prosimy o cierpliwość,ponieważ zdarzają sie błędy w adresach e-mail bądż też program blokuje wysłanie wiadomości .

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Złotów, 24.09.2020r.

Komunikat

W związku z podejrzeniem zagrożenia na terenie P. Przedszkola nr 4  w Złotowie , dzisiaj   o godz. 13.00 została podjęta ewakuacja dzieci  i pracowników z udziałem służb Policji i Staży Pożarnej.

Wszyscy rodzice zostali poinformowani o podjęciu akcji oraz   o konieczności natychmiastowego odbioru dzieci z przedszkola.Budynek przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych został sprawdzony.

Policja po oględzinach i zakończeniu ewakuacji potwierdziła, że alarm był fałszywy.

W dniu 25 września wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola mogą normalnie wrócić do przedszkola.

--------------------

18 września 2020r.

Serdecznie zapraszamy na zebranie  rady rodziców 24 września o godz. 16.00 w budynku głównym przedszkola ( po 2  przedstawicieli z grup).

----------------------------

18 września 2020r.

Szanowni Rodzice,

informujemy, że od 18 września umożliwiamy Państwu przyprowadzanie i odbieranie dzieci zgodnie ze złożonymi przez Państwo deklaracjami.

-----------------------------------

PLAN SIECI PUBLICZNYCH SZKÓŁ  PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ MIASTO ZŁOTÓW ORAZ GRANICE ICH OBWODÓW

- informacja dla rodziców dzieci 6letnich (proszę kliknąć)

Szanowni Rodzice,

w związku z organizacją roku szkolnego, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego aby umożliwić Państwa dzieciom bezpieczny powrót do przedszkola  prosimy o zastosowanie się do poniższych zaleceń:

1. Zapoznanie się z procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu w okresie pandemii

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.

Procedura szybkiej komunikacji z rodzicami.

Procedura organizowania bezpiecznego pobytu dziecka 3-4l. w przedszkolu .

Procedura organizowania bezpiecznego pobytu dziecka 5-6 l. w przedszkolu .

2. Zapoznanie z organizacją przyprowadzania dzieci do/z przedszkola

- Wejście do przedszkola z zachowaniem odległości, jeden rodzic przyprowadza jedno dziecko :

dla dzieci 3-4 l. – główne wejście do przedszkola

5 latki - wejście boczne z przedszkolnego placu zabaw  od ul. Krzywoustego-  z boiska szkolnego  lub  od ul. Szkolnej- ścieżką między  placem zabaw  a boiskiem szkolnym

6 latki –wejście główne do  oddziałów w SP3

Uwaga Rodzice ! Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas przyprowadzania i odbierania dzieci do /z przedszkola i usprawnić organizację prosimy o nie wchodzenie do przedszkola. Prosimy pożegnać się z dzieckiem i zostawić pod opieką nauczyciela lub pomocy nauczyciela. Zapewniamy że dzieci szybko przystosują się do nowych zasad o ile dorośli im w   tym pomogą. My ze swojej strony na pewno postaramy się by w przedszkolu dzieci czuły się dobrze i bezpiecznie.Jednak bardzo liczymy na Was drodzy Rodzice. Porozmawiajcie ze swoimi dziećmi o tym co się zmieniło w przedszkolu i dlaczego. Jeżeli chcemy wrócić do przedszkola wszyscy starajmy się przestrzegać zasad i współpracujmy.

Uwaga,rodzice lub osoby upoważnione przyprowadzający  rodzeństwo do różnych oddziałów stoją czywiścieie w kolejce do  jednego wejścia.

Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na  przyprowadzenie  i odebranie dziecka.

- Przyprowadzanie i odbieranie dzieci  tylko w godzinach pracy oddziału:

(wytyczne wykluczają  łączenie grup od 6.30-7.00 i od 15.30-16.30)

Tygodniowa organizacja pracy grup (proszę kliknąć)

Serdecznie prosimy wszystkich Rodziców o zrozumienie i zastosowanie się do wytycznych i procedur.

Prosimy o przygotowanie dzieci do nowych warunków, które będą obowiązywały  w przedszkolu.

31 sierpnia, 2020r.

Drodzy Rodzice,

Prosimy o wypełnienie dokumentu -

upoważnienie do odbioru dziecka (proszę kliknąć)

i dostarczenie do przedszkola w dniu 1 września.

W przypadku problemów z wydrukowaniem

upoważnienia będą dostępne w przedszkolu

(prosimy o przygotowanie danych do wypełnienia upoważnienia).

Przypominamy, ze dzieci należy przyprowadzać do godz.800- na śniadanie.

Podczas przyprowadzania można podać godzinę odbioru dziecka w danym dniu.

W oczekiwaniu na nowe, lepsze wytyczne GIS i MEN

z najepszymi życzeniami dla wszystkich dzieci i rodziców z okazji powrotu do przedszkola

SmileSmileSmile

ul. Królowej Jadwigi 54, 77-400 Złotów