Złotów, 26 czerwca 2019r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy  nauczyciel  przedszkola w Publicznym Przedszkolu nr 4

w Złotowie

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy pomoc nauczyciela dla dziecka z autyzmem w Publicznym Przedszkolu nr 4   w Złotowie

Złotów, 25 czerwca 2019r.

Informacja dotycząca dyżuru wakacyjnego

Informujemy, że dyżur wakacyjny będzie odbywał się w budynku głównym przedszkola                             od  1 do 15 lica 2019r. w godz. 6.30-16.30.

Uwaga! Dzieci 3 i 4 letnie ( rocznik 2014 i 2015) leżakują.

Prosimy o przyniesienie dzieciom kapci, kubka ze szczoteczką i pastą do zębów oraz dodatkowych ubrań na zmianę w woreczku a dla dzieci 3-4 letnich także pościeli i piżamki- wszystko podpisane.

Odpłatność za przedszkole będzie naliczana z góry w pierwszych dniach lipca

po zweryfikowaniu zadeklarowanych godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

W czasie dyżuru wakacyjnego nie należy używać kart do czytnika. Godziny przyjścia i wyjścia  dziecka rodzice będą potwierdzać na liście u  pań nauczycielek w grupie.

Wszelkich informacji dotyczących dyżuru wakacyjnego udziela dyrektor przedszkola.

Jowita Bednarska

Dyrektor przedszkola

Złotów, 11 czerwca 2019r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZAPISU DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 4 W ZŁOTOWIE

Informujemy, że wszystkie zgłoszone dzieci  zostały  przyjęte na dyżur wakacyjny

do  Publicznego Przedszkola Nr 4 w Złotowie w okresie  od 1.07. do 15.07.2019 r.

Ze względu na ochronę danych osobowych,   nie umieszczamy listy dzieci na tablicy ogłoszeń.

Opłatę za  pobyt dziecka na dyżurze wakacyjnym  należy dokonać na podany numer konta Publicznego Przedszkola Nr 4 w Złotowie po otrzymaniu informacji o  opłacie lub wpłacić u intendentki w przedszkolu.

Uwaga !  Informujemy, że w związku z  planowaniem organizacji pracy przedszkola na okres wakacyjny  może wystąpić sytuacja, w której  część dzieci będzie przebywała w budynku przedszkola a część w oddziałach przedszkolnych w budynku SP nr 3. Za ewentualne utrudnienia z góry serdecznie przepraszamy.

O ostatecznej decyzji poinformujemy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu 25 czerwca.

z poważaniem

Jowita Bednarska