Kontakt grupa VI "Pszczółki"

W roku szkolnym w grupie VI "Pszczółki" pracują:

mgr Beata Klejbor -  kontakt mailowy do wychowawcy:                                             bertonatorr@gmail.com lub telefoniczny

mgr Danuta Lange

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

INFORMACJA DLA RODZICÓW!
Z okazji obchodów Dnia Niepodległości dzieci oglądały wyjątkowy koncert patriotyczny.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby obejrzeć koncert z dzieckiem w domu, prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości na nasz przedszkolny facebook, wówczas otrzymają Państwo link i hasło do koncertu.

Ważne informacje:

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w Zakładce:  "UBEZPIECZENIE".

Informacje na temat odpłatności za przedszkole i wpłata na Radę Rodziców znajdą Państwo w Zakładce "Odpłatność".

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Gabriela Kawa

dyrektor przedszkola

Szanowni Rodzice,

informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e- mail

w dniach 9-13.11.2020 roku.

Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o

terminowe wpłaty na konto.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

z poważaniem

Gabriela Kawa