Kontakt grupa V "Motyle"

W roku szkolnym w grupie Motyli pracują:

mgr Anna Wiśniewska -kontakt mailowy do wychowawcy: aniawisniewska1986@gmail.com lub telefoniczny

mgr Jadwiga Świstun

Występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uwaga Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola !

Zgodnie z art. 153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, rodzice dzieci uczęszczających do publicznego przedszkola corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

Informujemy, że stosowne deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu na rok szk. 2021/22, należy złożyć do  25 stycznia 2021r. do godz. 10.00.

Deklaracje można pobierać ze strony internetowej przedszkola, wypełnić elektronicznie, podpisać, zeskanować i przesłać na adres e-mail : p3@przedszkola-zlotow.pl                          lub przekazać do przedszkola.

Deklaracja (do pobrania)

Propozycja zajęć na dzień 13.11.2020

Piosenka

Propozycja zabaw po południu

JASEŁKA:

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

Ważne informacje:

23.09.2020 zapraszam wszystkich Rodziców na zebranie. Zebranie odbędzie się w sali grupy Motyle o godz 16.30. Bardzo proszę o zabranie długopisu, czegoś do notowania oraz zakrycie ust i nosa.

21.09.2020 obchodzimy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

15.09.2020 obchodzimy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki - jeśli jest to możliwe to proszę, aby dzieci w tym dniu miały ubrane coś w kropki. Tego dnia dzieci uczestniczyć będą w zajęciach z pierwszej pomocy, które prowadzone będą na placu przedszkolnym. Można w tym dniu dać dziecku do przedszkola maseczkę. Całość zajęć prowadzona będzie z zachowaniem wszystkich wytycznych MEN i GIS.

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w zakładce UBEZPIECZENIE.

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Szanowni Rodzice,
informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e-mail w dniach 9-13.11.2020 roku.
Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o terminowe wpłaty na konto.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.