Kontakt grupa V "Motyle"

W roku szkolnym w grupie Motyli pracują:

mgr Anna Wiśniewska -kontakt mailowy do wychowawcy: aniawisniewska1986@gmail.com lub telefoniczny

mgr Jadwiga Świstun

Propozycja zajęć na dzień 13.11.2020

Piosenka

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

INFORMACJA DLA RODZICÓW!
Z okazji obchodów Dnia Niepodległości dzieci oglądały wyjątkowy koncert patriotyczny.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby obejrzeć koncert z dzieckiem w domu, prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości na nasz przedszkolny facebook, wówczas otrzymają Państwo link i hasło do koncertu.

Ważne informacje:

23.09.2020 zapraszam wszystkich Rodziców na zebranie. Zebranie odbędzie się w sali grupy Motyle o godz 16.30. Bardzo proszę o zabranie długopisu, czegoś do notowania oraz zakrycie ust i nosa.

21.09.2020 obchodzimy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

15.09.2020 obchodzimy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki - jeśli jest to możliwe to proszę, aby dzieci w tym dniu miały ubrane coś w kropki. Tego dnia dzieci uczestniczyć będą w zajęciach z pierwszej pomocy, które prowadzone będą na placu przedszkolnym. Można w tym dniu dać dziecku do przedszkola maseczkę. Całość zajęć prowadzona będzie z zachowaniem wszystkich wytycznych MEN i GIS.

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w zakładce UBEZPIECZENIE.

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Gabriela Kawa
dyrektor przedszkola

Szanowni Rodzice,
informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e-mail w dniach 9-13.11.2020 roku.
Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o terminowe wpłaty na konto.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
Gabriela Kawa
dyrektor przedszkola