Kontakt grupa I "Słoneczka"

W roku szkolnym w grupie "Słoneczka" pracują:

mgr Małgorzata Kisiel -  kontakt mailowy do wychowawcy:

gosiakisiel2@wp.pl lub telefoniczny

Aleksandra Zielińska

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

INFORMACJA DLA RODZICÓW!
Z okazji obchodów Dnia Niepodległości dzieci oglądały wyjątkowy koncert patriotyczny.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby obejrzeć koncert z dzieckiem w domu, prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości na nasz przedszkolny facebook, wówczas otrzymają Państwo link i hasło do koncertu.

FILMIK 11 LISTOPADA

Ważne informacje:

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w Zakładce:  "UBEZPIECZENIE".

Informacje na temat odpłatności za przedszkole i wpłata na Radę Rodziców znajdą Państwo w Zakładce "Odpłatność".

Informacja

Jutro 30.09.2020r. obchodzimy w naszej grupie Dzień chłopaka. Proponuję chłopców przyprowadzić w strojach odświętnych.

Również jutro 30.09.2020r. dzieci zabiorą do domu swoje prace plastyczne z całego miesiąca. Prace bębą spakowane do teczek, które po opróżnieniu należy do przedszkola przynieść (za miesiąc znów posłużą do spakowania kolejnych prac).

Na uroczystość pasowania na przedszkolaka zostały zamówione upominki dla dzieci-koszt 10zł. Wpłacamy u nauczycielek w grupie do 09.10.2020r.

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Gabriela Kawa

dyrektor przedszkola

Szanowni Rodzice,

informacje o odpłatności za przedszkole zostaną przesłane drogą e- mail

w dniach 9-13.11.2020 roku.

Kwotą do wpłaty z wydruku jest ostatnia rubryka ogółem opłaty. Bardzo prosimy o

terminowe wpłaty na konto.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

z poważaniem

Gabriela Kawa