Ubezpieczenie 2019/2020

INFORMACJA O UBEZPIECZENIU

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że ubezpieczenie Państwa dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) ma charakter dobrowolny i nie podlega systemowi ubezpieczeń obowiązkowych opisanych ustawą z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć indywidualnie z wybranym przez Państwa ubezpieczycielem.

Proponujemy wybór oferty ubezpieczyciela zaakceptowanego przez Przewodniczącego Rady Rodziców:

Inter Risk w zakresie ubezpieczenia w roku szkolnym 2019/20

Na portalu www.ubezpieczenianau.pl, rodzic wybiera wariant ubezpieczenia i dokonuje płatności składki on-line do 15.10.2019 roku.

Kod potrzebny do zalogowania się na w/w stronie to: mmom45181621

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z nowościami dotyczącymi Ubezpieczenia. Regionalny Kierownik Sprzedaży Ubezpieczenia zapewnia, iż w roku 2019/2020 jest  łatwiejszy dostęp do logowania dla Rodziców.

Szczegółowe informacje na temat sposobu i warunków przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, możecie Państwo zasięgnąć u dyrektora przedszkola.

Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z platformy internetowej pod adresem: https://www.ubezpieczenieuczniow.pl