Dyrektorzy Placówek Oświatowych

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Państwa placówek do udziału w VI-tej edycji konkursu o nazwie:

„Zbieramy – nie wyrzucamy”

Zbieramy makulaturę i zużyte baterie.

Organizatorem konkursu jest Związek Gmin Krajny w Złotowie. Przedmiotem konkursu jest zbiórka makulatury i zużytych baterii zgodnie z regulaminem, który stanowi załącznik do niniejszego pisma. Konkurs jest dofinansowany ze środków statutowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Konkurs skierowany jest do:

1) przedszkoli i żłobków z terenu gmin należących do Związku Gmin Krajny w Złotowie,

2) szkół podstawowych oraz szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi z terenu gmin należących do Związku Gmin Krajny w Złotowie,

3) szkół ponadpodstawowych z terenu gmin należących do Związku Gmin Krajny w Złotowie,

co stanowi trzy kategorie uczestników.

Czekamy na Państwa zgłoszenia do dnia 28 lutego 2020  roku do godziny 12.00. Wypełnioną, opieczętowaną kartę zgłoszenia, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu konkursu należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres:

Związek Gmin Krajny w Złotowie

ul. Wawrzyniaka 4A

77-400 Złotów

albo przesłać zeskanowaną kartę drogą elektroniczną na adres:

konkurszgk@wp.pl

W tytule maila należy wpisać: Konkurs pn. „Zbieramy – nie wyrzucamy”. Zbieramy makulaturę i zużyte baterie.

W ramach konkursu zostaną przyznane (odrębne dla każdej z trzech kategorii uczestników) nagrody rzeczowe:

I miejsce – nagroda rzeczowa (materiały dydaktyczne) – o wartości 2000 zł

II miejsce – nagrody rzeczowe (materiały dydaktyczne) – o wartości 1000 zł

III miejsce – nagrody rzeczowe (materiały dydaktyczne) – o wartości 500 zł

Więcej informacji o konkursie w regulaminie oraz na stronie internetowej Związku Gmin Krajny:

Konkurs  "Pinokio"-Regulamin