Uroczystość przedszkolna

„W Świątecznym nastroju"

odbędzie się dnia: 17.12.2018r.w poniedziałek.

Program:

1.„Jasełka” dla dzieci i personelu przedszkola”- dnia 17.12.2018r.

o godz. 10.00 - przygotowują panie: Krysia, Ewa  i dzieci z grupy IV „Pszczółki”.

2.Spotkanie z rodzicami w grupach – godzina: 15.15

-krótki program przygotowują  panie nauczycielki w  4 grupach;I "Słoneczka",

II "Misie", III "Biedronki",V "Motyle".

-„Jasełka” dla rodziców z grupy IV „Pszczółki”-odpowiedzialne panie nauczycielki,

- rozdanie paczek dla dzieci i prezencików dla rodziny.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 REALIZUJE PROJEKT:

Przedszkolny projekt edukacyjny Nasza mała Ojczyzna".

Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI  PRZEZ POLSKĘ

CEL GŁÓWNY:

• Celem projektu jest rozwijanie wiedzy o „ Naszej małej Ojczyźnie” oraz rozwój postaw i zachowań związanych z poczuciem tożsamości  i przynależności do swojego kraju.
  • Przedszkole współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz wzajemnego rozwoju.

CELE SZCZEGÓŁOWE:

• Propagowanie wartości patriotycznych i obywatelskich.
  • Budowanie szacunku dla symboli narodowych.
  • Kształtowanie postaw patriotycznych, poczucia tożsamości narodowej, lokalnej i kulturowej.
  • Uświadomienie znaczenia wolności i patriotyzmu w życiu każdego człowieka i narodu.
  • Rozwijanie zdolności twórczych i artystycznych dzieci.
  • Rozwijanie umiejętności pracy w grupie i komunikowania się.
  • Wdrażanie do kulturalnego zachowania się dzieci w każdej sytuacji, w każdym miejscu.
  • Utrwalanie nazwy miejscowości w której dziecko mieszka.
  • Wdrażanie dzieci do wykonywania prac plastycznych z wykorzystaniem sztuki ludowej.
  • Rozwijanie umiejętności śpiewania piosenek z dziecięcego repertuaru oraz piosenek ludowych.
  • Zapoznanie z różnymi zawodami rodziców.
  • Aktywizowanie dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy ze sztuką.
  • Stwarzanie okazji do zainteresowania dzieci dawnymi tradycjami, obrzędami, zajęciami poprzez udział w wycieczkach.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 W ZŁOTOWIE

Składamy serdeczne podziękowania

mieszkańcom miasta Złotów, rodzicom,

przyjaciołom przedszkola oraz wszystkim tym,

którzy pomagali nam w zbiórce głosów

głosowaniu na projekt budżetu

obywatelskiego. Dzięki wszystkim Państwu

nasz projekt: „Zwierzęta świata” - pole

golfowe ze ścieżką edukacyjną przy Parku

im. A. Mickiewicza" - zdobył aż 474 głosy.

DZIĘKUJEMY

o przetwarzaniu danych osobowych

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)

INFORMUJEMY, co następuje

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Publiczne Przedszkole Nr 3 w Złotowie,

reprezentowane przez Dyrektora – Gabrielą Kawą

email: p3@przedszkola-zlotow.pl

tel: 67 263 32 66

Inspektorem ochrony danych w Przedszkolu Publicznym Nr 3 w Złotowie jest:

Alicja Mendyk

ul. Łowiecka 1

77-400 Złotów

Tel: 500 329 056

Email: am-iod@wp.pl

Do inspektora ochrony danych można zwracać się z pytaniami dotyczącymi sposobu i zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych, w związku z działaniem przedszkola.

Podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowią: obowiązujące przepisy prawa, zawarte umowy oraz udzielona przez Państwa zgoda.

Cele przetwarzania danych osobowych:

Państwa dane osobowe przetwarzane będą dla celów realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych wynikających z przepisów prawa, statutu oraz realizowanych w interesie publicznym.

Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być :

• podmioty przetwarzające na podstawie zawartych umów,
  • podmioty uprawnione na podstawie odrębnych przepisów prawa

Okres przechowywania danych osobowych:

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nauki dziecka w przedszkolu. Po tym czasie dane zostaną zarchiwizowane i będą przechowywane na czas uregulowany odrębnymi przepisami prawa.

W związku z przetwarzaniem Państwa danych, przysługują Państwu następujące uprawnienia:

• prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania , którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  •  prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia RODO.

Charakter wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe.