Kontakt -Grupa IV Biedronki

W roku szkolnym w grupie BIEDRONEK pracują:

mgr Justyna Dąbrowska

mgr Violetta Klejdysz

e-mail: biedronki.p3zlotow@gmail.com

W roku szkolnym 2022/2023 w pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi korzystamy z:

• "Programu wychowania przedszkolnego" autorstwa Wiesławy Żaby-Żabińskiej, Wioletty Majewskiej i Renaty Paździo (wyd. MAC Edukacja)
  • Kart pracy "Strefa Przedszkolaka" - B+ dla dzieci sześcioletnich oraz B dla dzieci cztero- i pięcioletnich (wyd. MAC Edukacja).

Zadania zawarte w cyklu "Strefa Przedszkolaka" są spójne, jeśli chodzi o poruszane zaganienia, jednak zróżnicowane pod względem poziomu trudności - dla dzieci sześcioletnich, realizujących roczne przygotowanie przedszkolne oraz dla dzieci młodszych.

Szanowni Rodzice,

ze względu na zalecenia organizacyjne dotyczące szczotkowania zębów u dzieci w przedszkolach w okresie epidamii koronowirusa SARS-CoV-2 w naszej grupie:"Biedronki" nie będzie szczotkowania zębów.

Dlatego wskazane jest, aby:

*dziecko umyło zęby rano przed przyjściem do przedszkola,

*umyło zęby po przyjściu do domu z przedszkola,

*podawanie pomiędzy posiłkami wody mineralnej,

*przeprowadzone będą pogadanki dotyczące zasad higieny jamy ustnej, szczotkowania zębów.

WYTYCZNE MZ i PIS.

nauczyciel wychowawca

Justyna Dąbrowska

UWAGA!!!

Złotów, dnia 12 października 2020r.

OZ . 966.5.2.2020

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli

Powiatu Złotowskiego

-według rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie w związku z sytuacją epidemiologiczną przekazuje w załączeniu filmik edukacyjny do rozpowszechnienia wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny

w Złotowie

mgr Halia Godlewska

Filmik edukacyjny w związku z epidemią

Szanowni Rodzice!

W związku z podejmowaniem działań profilaktycznych prosimy obserwację i regularne kontrolowanie dzieci czy są wolne od pasożytów (owsica), oraz kontrolę higieny skóry (włosów-wszawicy). Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe. Po przebytej chorobie pasożytniczej oraz wszawicy prosimy przedstawić oświadczenie, że dziecko jest zdrowe.

Gabriela Kawa

dyrektor przedszkola

Ważne informacje:

Informację na temat ubezpieczenia znajdą Państwo w Zakładce: "O przedszkolu -Ubezpieczenie".

Informacje na temat odpłatności za przedszkole i wpłata na Radę Rodziców znajdą Państwo w zakładce "Kącik dla Rodziców-Odpłatność".