Strona główna
Serdecznie witamy! break

Zajęcia dodatkowe

 

"Zabawy z językiem angielskim" nieodpłatne prowadzone są w następujących grupach: 

Grupa

Dzień i godzinny

IV „BIEDRONKI”

Wtorek:          8:30-9:00

Czwartek:       8:30-9:00

I „SŁONECZKA”

Wtorek:          9:00-9:30

Czwartek:       9:00-9:30

II „MISIE”

Wtorek:          9:30-10:00

Czwartek:       9:30-10:00  

III „SKRZATY”

Wtorek:          10:00-10:30

Czwartek:       10:00-10:30

V „MOTYLE”

Wtorek:          10:30-11:00

Czwartek:       10:30-11:00

VI „PSZCZÓŁKI”

Wtorek:          11:00-11:30

Czwartek:       11:00-11:30

Zajęcia prowadzi pani mgr Ewa Gabriel.

 

 

Zajęcia logopedyczne:

   Laughing  -Grupa I "Słoneczka", grupa II ,,Misie", grupa III ,,Skrzaty, IV "Biedronki" ,                                                grupa V ,,Motyle", VI "Pszczólki",   

 Czwartek:-10:00-13:30,     14:00-14:30

 Zajęcia prowadzi Pani mgr Gabriela Kawa.

 

LaughingZajęcia logopedyczne-indywidualne:

Wtorek: 8:30-9:00,    13:15-14:45

Czwartek:-8:30-9:00,   13:00-14:30

Zajecia prowadzi Pani mgr Weronika Zofia Tomaszewska.


 

Religia dla dzieci 5-6-letnich:

Grupa VI "Pszczółki"-środa-godz: 13:00-13:30

Grupa V "Motyle"- środa-godz: 13:30-14:00

Grupa III "Biedronki":-środa- godz:14:00-14:30

 

Grupa VI "Pszczółki"piatek:-9:00-9:30

Grupa IV "Biedronki":- piątek- godz:9:30-10:00

Grupa V "Motyle"- piątek: 10:00-10:30                                            

Zajęcia z Religii prowadzi pani mgr Dorota Sobiegraj

 

Zabawy z językiem niemieckim dla dzieci 5-6-letnich: 

Grupa

Dzień i godzinny

 IV „BIEDRONKI”

Poniedziałek :   10:00-10:30

Czwartek:         10:30-11:00

 V „MOTYLE”   

Poniedziałek:    10:30-11:00

Czwartek:         11:30-12:00   

 VI „PSZCZÓŁKI”

Poniedziałek:    11:00-11:30

Czwartek:         10:00-10:30

Zajęcia prowadzi Pani mgr Anna Wiśniewska

 

Rytmika dla dzieci 5-6-letnich :

Grupa

Dzień i godzinny

IV   „BIEDRONKI”

Środa :    9:00-9:30

V    „MOTYLE”

Środa :    9:30-10:00

VI  „PSZCZÓŁKI”

Środa :    10:00-10:30

Zajęcia prowadzi Pani mgr Anna Stenka

 

 

Rewalidacja:

Poniedziałek:12:30-14:30

Zajęcia prowadzi pani mgr Anna Wiśniewska.


 Zajęcia z psychologiem:

Czwartek:11:10-12:00

Zajęcia prowadzi Pani mgr Jadwiga Barycka.

 

 

Zajęcia z surdopedagogiem:

Poniedziałek: 10:30-11:00,     11:30-12:00

Środa: 9:30-10:00,     13:30-14:00-

Czwartek: 10:30-11:00 

Piątek: 10:00-10:30,     11:00-12:00

Zajęcia prowadzi Pani mgr Beata Klejbor.

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:

Wtorek: 10:00-10:45,   11:00-11:45,    12:30-13:15

 Zajęcia prowadzi Pani mgr Małgorzata Kleinschmidt.

« Powrót

Przedszkole nr 3 w Złotowie

Plac Wolności 12, 77-400 Złotów
tel. +48 67 263 3266
E-mail: p3@przedszkola-zlotow.pl