ogłoszenia

DYŻUR WAKACYJNY PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI W ZŁOTOWIE

DYŻUR WAKACYJNY 2019

Informujemy, że dyżur wakacyjny trwa

od 19 do 30 sierpnia 2019 roku.

Uwaga! Dzieci 3 i 4-letnie z grupy "Krasnale" leżakują.

Listy dzieci przydzielonych do grup przedszkolnych podczas dyżuru wakacyjnego będą znajdowały się w przedszkolu na tablicach w dniu 19.08.2019.

Prosimy o przyniesienie dzieciom kapci, przyborów do mycia zębów oraz dodatkowych ubrań na zmianę w woreczku, a dla dzieci leżakujących także pościeli i piżamki - wszystko podpisane.

Odpłatność za przedszkole będzie naliczana z góry w pierwszych dniach sierpnia po zweryfikowaniu deklarowanych godzin pobytu dzieci w przedszkolu.

W czasie dyżuru wakacyjnego nie należy używać kart do czytnika. Godziny przyjścia i wyjścia rodzice będą potwierdzać na listach u pań nauczycielek w grupach.

Wszelkich informacji dotyczących dyżuru wakacyjnego udziela dyrektor przedszkola.

Jolanta Kurowska

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 2 w Złotowie

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DZIECKA

ZGODA NA UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

www.przedszkola-zlotow.pl

WEJŚCIE DO KANCELARII PRZEDSZKOLA

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH STR.1.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH STR.2.

ul. 8 Marca 18, 77-400 Złotów