ogłoszenia

WITAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU

Mikołajki - Szkolne Blogi

Szanowni Rodzice!!!

W związku z sytuacją spowodowaną pandemią oraz po konsultacji z Senepidem, nie odbędzie się  planowany na 07.12.2020 r. kieramasz świateczny połączony z zapaleniem lampek na choince przed budynkiem przedszkola.

W ramach pracy przedszkola 04 grudnia 2020r./piątek/ będą zorganizowane mikołajki zorganizowane w grupach przedszkolnych. Zgodnie z coroczną tradycją prosimy zaopatrzyć dzieci w czapki mikołajkowe. W tym dniu będą również wręczone dzieciom zakupione przez Państwa paczki.

26.11.2020 r. Jolanta Kurowska -dyrektor przedszkola

..............................................................................................................................................................................................................

INFORMACJA  DLA   RODZICÓW !!

Informuję, że  na  zebraniu  Rady  Rodziców  w  dniu  12.10.2020 r. odbyły  się  wybory  do  Prezydium  Rady  Rodziców i  Komisji  Rewizyjnej  Publicznego Przedszkola  nr  2  w Złotowie

Skład  Prezydium  Rady  Rodziców :

1)   Przewodnicząca – Mariola Redzimska

2)    Z-ca przewodniczącej –  Sylwia Kramarz

3)   Skarbnik – Magdalena Kwaśniewska

4)   Sekretarz –   Mateusz Grabarczyk

Komisja  Rewizyjna:

1)     Bożena Dołęga

2)   Natalia Janczewska

3)   Paulina Rutkowska

dyrektor PP2-Jolanta Kurowska

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ZASADY KORZYSTANIA Z CZYTNIKÓW KART

KARTA DZIECKA/DO WYPEŁNIENIA/

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DZIECKA

ZGODA NA UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKU

www.przedszkola-zlotow.pl

WEJŚCIE DO KANCELARII PRZEDSZKOLA

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH STR.1.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH STR.2.

ul. 8 Marca 18, 77-400 Złotów