Luty 2020

05.02.2021r-  w grupie "Żabki dobył się Bal Karnawałowy
                  z konkursani,  tańcami oraz słodkim poczęstunkiem.

5.02.2021r. "Pszczółki " realizowały kolejny odłam tematyczny w ramach projektu: " W świecie emocji".

Przedszkolaki poznały różne sposoby relaksacji. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych ze śpiewem. Brały udział w zabawach rytmicznych zabawach plastycznych połączonych z muzyką. Wykonywały ćwiczenia słuchowe, rozwijające wrażliwość na ton, rytm, melodię.

09.02.2021r. w grupie Biedronki odbył się BAL KARNAWAŁWY z konkursami, zabawami tanecznymi i słodkim poczęstunkiem.

10.02.2021r. Grupa "Motyle" zrealizowała IV blok tematyczny projektu edukacyjnego "Miś Bajkuś w Krainie Bajkoterapii".
Dzieci poznały bardzo ważną wartość jaką jest przyjaźń
oraz uczestniczyły w zajęciu o emocjach.

12.02.2021 r. odbyły się Walentynki w grupie Biedronki. Tego dnia dzieci realizowały projekt "Biedroknowe kodowanie" kodując "Walentynkowe serce"

12.02.2021r.  "Środki transportu" dzieci z grupy " Żabki" w ramach prokejtu " Żabki kodują", kodowały na macie według ustalonych warynków : ilości kropek i rodzaju
pojazdu.

15.02.2021r. Walentynki w grupie "Motyli"

17.02.2021 r. dzieci z grupy BIEDRONKI realizowały projekt "Biedronkowe kodowanie. Tym razem kodowały "Środki transportu" według ustalonych warunków: rodzaj i ilość.
17.02.2021r-  Zabawy z kodowaniem. Realizacja projektu " Żabki kodują"- "Robot Photon poznaje owoce egzotyczne".

18.02.2021 r. W ramach realizacji programu "Czyste powietrze wokól nas" odbyło się spotkanie z Panią Małgosią
19.02.2021 r. Pszczółki realizowały kolejne bloki tematyczne w ramach projektu " W świecie emocji".
Przedszkolaki poznały bajkę relaksacyjną pt. " Mały kotek". Bajka ta pomogła dzieciom zrelaksować się i wyciszyć oraz wyzwolić różnego rodzaju emocje. W dalszej części dzieci według własnego uznania i różnymi przyborami malowały swobodne ilustracje, wyrażające ich przeżycia.

Zajęcia muzyczno - ruchowe w " Słoneczkach"

Pszczółki- rozwijanie inwencji twórczej poprzez rysowanie w mące

26.02.2021r. w ramach realizacji projektu "Biedronkowe kodowanie" dzieci z grupy Biedronki pomagały Photonowi w poznaniu zwierząt egzotycznych wyznaczając mu drogę.