Październik 2019r.

02.10.2019r. Telewizor dla grupy Motyle

Dzieci z grupy Motyle wraz z wychowawczynią  bardzo dziękują Rodzicom, którzy zasponsorowali nowy telewizor dla grupy: Wiese Katarzynie, Borowicz Paulinie, Jareckiej Aleksandrze, Wachowiak Barbarze, Tetzlaff Marcie, Kafarze Michalinie, Szopieray Katarzynie, Czapskiej Renacie,  Jagła Romanowi, Szyca Natalii.  Dzięki Waszej życzliwości,  zaangażowaniu  i wsparciu, dzieci będą mogły wzbogacać wiedzę poprzez filmy edukacyjne i prezentacje multimedialne.

02.10.2019r Zabawy matematyczne z kasztanami -"Pszczółki"

10.10.2019r. Grupa "Biedronki" udała się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym są Photony- roboty edukacyjne i jak należy je programować.

16.-17.10.2019r.Dzieci sześcioletnie Biedronki i Pszczółki z naszego przedszkola odwiedziły Urząd Pocztowy w Złotowie.

18.10.2019r. "Biedronki" i "Pszczółki" gościły w przedszkolu  ratownika medycznego-pana Sławomira Jankowskiego. Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowanego Ratownika Medycznego było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

24.10.2019 r  grupa "Pszczółek" gościła Pana Marciana Lupę, który przeczytał dzieciom bajkę "Przygody rybki Nemo" i opowiedział o swojej pracy.

26.10.2019r. VIII Sportowa Olimpiada Przedszkolaka w Złotowie

Wybranie galerii nie powiodło się!
Nieznana kolumna 'Id_grupy' w where clause