rok szkolny 2020/2021

30.10.2020r. "Szkoła pamięta"

Poprzez udział w akcji „Szkoła pamięta” dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Złotowie uczciły pamięć o naszych bohaterach.  W tegorocznej edycji akcji wzięło udział 6 222 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z całego kraju.

10.11.2020r. godz.11.11

Poprzez udział w akcji „Szkoła do hymnu” dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1  uczciły  Narodowe Święto Niepodległości.  W tegorocznej akcji wzięło udział 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju,  w tym również Publiczne Przedszkole nr 1.

I odsłona konkursu CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE- 08.04.2021 r.

Szanowna Dyrekcjo,

serdecznie gratulujemy zwycięstwa w I odsłonie konkursu przeprowadzonego w ramach programu Czyściochowe Przedszkole.

Dzięki aktywności nauczycieli oraz przedszkolaków i głosom oddanym przez uczestników programu Rossnę! Junior, otrzymują Państwo nagrodę w postaci elektronicznej karty podarunkowej o wartości 500 zł, na zakup artykułów higienicznych w stacjonarnych drogeriach Rossmann.

• protokół odbioru nagrody

Dziękujemy za udział w programie, zaangażowanie oraz kształtowanie dobrych nawyków higienicznych wśród uczniów.

kontakt@czysciochowo.pl

II odsłona konkursu CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE- 07.05.2021 r.

Szanowna Dyrekcjo,

serdecznie gratulujemy zwycięstwa w II odsłonie konkursu przeprowadzonego w ramach programu Czyściochowe Przedszkole.

Czyściochowe Przedszkole i Akademia

III odsłona konkursu CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE- 07.06.2021 r.

Szanowna Dyrekcjo,

serdecznie gratulujemy zwycięstwa w III odsłonie konkursu przeprowadzonego w ramach programu Czyściochowe Przedszkole.

kontakt@czysciochowo.pl