Oddział II - Żabki

zaba

Serdecznie dziękuję Rodzicom:
Państwu Dzięciołom,Państwu Wiese, Państwu Grelewskim, Państwu Kurzawom, Państwu Pietrzykom, Państwu Cieślikom za wspieranie naszej grupy, poprzez przekzanie dla dzieci zabawek, kartek do rysowania, kolorowanek, kredek, ozdób jesiennych.

Serdecznie dziękuję Rodzicom Wojtka Lupy, Rodzicom Tymona Sowy, Rodzicom Stefana Dzięcioła, Rodzicom Kornelii Pastewskiej, Rodzicom Oli Pietras, Rodzicom Macieja Schauera, Mamie Piotra Marlewskiego, Mamie Patryka Szandały za udział w zbiórce kasztanów.

Podziękowania dla Państwa Wiese za maski karnawałowe i plastikowe sztućce.

Podziękowania dla Państwa Schauerów i Państwa Kurzawów za kartki do rysowania dla dzieci.

Podziękowania dla taty Alexa Orłowskiego za naprawienie zjeżdżalni samochodowej.

Podziękowania dla Państwa Kurzawów za pomoc w zorganizowaniu spotkania z weterynarzem.

Podziękowania dla Dzieci i Rodziców za udział w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka. Dla Rodziców Oskara Cieślika, Rodziców Weroniki Gordon,Rodziców Adama Kurzawy,Rodziców Tymona Sowy, Rodziców Aleksandry Szycy.

Podziękowania dla Pana P.Kurzawy i P. Ł. Gordona za aktywny udział w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka.

Podziękowania dla Pani A.Jagły za wstążkę.

Podziękowania dla Pani O.Stelmach za kartki do rysowania.

Podziękowania dla Państwa Lupa za sianko.

Podziękowania dla Państwa Grelewskich za słoiki, wstążeczki, szyszki i ozdoby do wykonania dekoracji na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla Pani K.Wiese za słoiki, wstążeczki, świeczki, ozdoby, balony do wykonania dekoracji na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla Pani A.Cieślik za słoiki i wstążeczkę.

Podziękowania dla Pani M.Wojdy za słoiki.

Podziękowania dla Państwa Wiese za podkłady drewniane do stroików świątecznych, bombki choinkowe, kolorowy puder do włosów dla dzieci.

Podziękowania dla Pana M.Powałki za gazety.

Podziękowania dla Pani S. Grelewskiej za gazety.

Podziękowania dla Pani M.Kurzawy, Pani S.Grelewskiej, Pani E.Malinowskiej za pomoc w wykonaniu ozdób świątecznych na kiermasz.

Podziękowania dla Pani A.Schauer i Pani P.Pastewskiej za ofiarowanie ozdób na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla Pani M.Winiarczyk za słoik i ozdoby do wykonania lampionów.

Podziękowania dla Pani M.Kurzawy,Pani N.Szycy i Pani S.Grelewskiej za upieczenie ciast na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla Pani S.Grelewskiej i Pani N.Szycy za udział w sprzedaży ciast świątecznych.

Podziękowania dla Pani A.Cieślik i Pani M.Kurzawy za przygotowanie paczek mikołajowych dla dzieci.

Podziękowania dla Pana M.Lupy za pokarm dla ptaków

ul. Grochowskiego 14, 77-400 Złotów